UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

15 minut jazdy na wschod i mamy juz zupelnie inny krajobraz woj. pomorskiego z ktorego odarli nas dzis postsolidarnosciowcy. .. i tylko Elblaga żal. .. Nic sie nie zmieni tylko z tego powodu ze cos tam przekopia za dwa lub trzy lata albo wogole. Dziwie se elblazanom ze nic do tej pory nie robia i nie zrobili zeby oderwac Elblag od warmissko-mazurskiego.