49
13.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Popieram PIS ale. .. tych ze zdjęć przy lasce mogliby zastąpić młodzi. Może PIS powinien kruszyć swój beton ?
DresBląg (2019.10.14)

info

3  
  1
Rodziny beda zasiedlac cieple posadki. A nam pozostalo bulic . Elblazanie hehe maja gust . Hehe kazdy liczy na darmowe 500 plus ale kto bedzie to finansowac . Przedsiebiorcy. Niedlugo ich nie bedzie upadna dzieki sprawiedliwosci ludu.hihihi
Gazelka (2019.10.14)

info

7  
  3
Podzielono kraj na 500 plus i na tych co sponsoruja 500.
Adrian55 (2019.10.14)

info

12  
  2
Podzielono kraj na 500 plus i na tych co sponsoruja 500.
Adrian55 (2019.10.14)
@Adrian55 - Pewnie też bierzesz 500+, ale się nie przyznasz, zresztą takich, co biorą i biadolą na PiS są dziesiątki, jak nie setki tysięcy. Fałsz i obłuda, nienawidzę takich ludzi !!!!!
(2019.10.14)
Mam nadzieję, że PiS zrobi porządek z tym elbląskim towarzystwem z Ratuszowej.
(2019.10.14)
Też tak myślę i chciałbym, aby rzeczywiście zrobili tam porządek. Nie tylko w Elblągu, ale w całej Polsce !!!!!
(2019.10.14)
Na plakatach wyglądał zupełnie inaczej- oszustwo!
Teres (2019.10.14)
PiS wygrywa, psy szczekają, a karawana (coraz większa) jedzie dalej. Kto by się szczekaniem przejmował. Tyle z tego macie.
(2019.10.14)

info

6  
  6
PiS to wielkie zło.
(2019.10.14)

info

11  
  9