A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Popieram PIS ale. .. tych ze zdjęć przy lasce mogliby zastąpić młodzi.
Może PIS powinien kruszyć swój beton ?
Rodziny beda zasiedlac cieple posadki. A nam pozostalo bulic . Elblazanie hehe maja gust . Hehe kazdy liczy na darmowe 500 plus ale kto bedzie to finansowac . Przedsiebiorcy. Niedlugo ich nie bedzie upadna dzieki sprawiedliwosci ludu.hihihi
Podzielono kraj na 500 plus i na tych co sponsoruja 500.
Podzielono kraj na 500 plus i na tych co sponsoruja 500.
@Adrian55 - Pewnie też bierzesz 500+, ale się nie przyznasz, zresztą takich, co biorą i biadolą na PiS są dziesiątki, jak nie setki tysięcy. Fałsz i obłuda, nienawidzę takich ludzi !!!!!
Mam nadzieję, że PiS zrobi porządek z tym elbląskim towarzystwem z Ratuszowej.
Też tak myślę i chciałbym, aby rzeczywiście zrobili tam porządek. Nie tylko w Elblągu, ale w całej Polsce !!!!!
Na plakatach wyglądał zupełnie inaczej- oszustwo!
PiS wygrywa, psy szczekają, a karawana (coraz większa) jedzie dalej. Kto by się szczekaniem przejmował. Tyle z tego macie.
PiS to wielkie zło.