UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Szok - przecież od 30 lat rządzi Elblągiem SLD PO PSL, ja na miejscu pis-u za przekop bym się tez nie brała, tak rządzi koalicja że długów nie będzie komu spłacać bo z tej doboci władz elbląskich kto może to wyjeżdża ot i cała prawda o inteligencji Elblążan.
maria1263