UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki jest sens wybierania do Sejmu dwoch 70 letnich emerytów Wilka i Krasulskiego, może ktoś nam wyjasni. ?
Jaki jest sens wybierania do Sejmu dwoch 70 letnich emerytów Wilka i Krasulskiego, może ktoś nam wyjasni. ?