Wybrany wątek opinii
Gratuluję Panu Jerzemu Wilkowi !!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
Jak wszyscy. Zawsze lepiej jak będzie siedział cicho. Napewno mądrzej. Przynajmniej już nic w tym biednym mieście nie zniszczy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1