Wybrany wątek opinii

Gratuluję Panu Jerzemu Wilkowi !!!
Numizmatyk (2019.10.14)
Jak wszyscy. Zawsze lepiej jak będzie siedział cicho. Napewno mądrzej. Przynajmniej już nic w tym biednym mieście nie zniszczy.
Zadowolona (2019.10.16)
Powrót do komentarzy