UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

15 minut jazdy na wschod i mamy juz zupelnie inny krajobraz woj. pomorskiego z ktorego odarli nas dzis postsolidarnosciowcy. .. i tylko Elblaga żal. .. Nic sie nie zmieni tylko z tego powodu ze cos tam przekopia za dwa lub trzy lata albo wogole. Dziwie se elblazanom ze nic do tej pory nie robia i nie zrobili zeby oderwac Elblag od warmissko-mazurskiego.


Anuluj