UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Szok - przecież od 30 lat rządzi Elblągiem SLD PO PSL, ja na miejscu pis-u za przekop bym się tez nie brała, tak rządzi koalicja że długów nie będzie komu spłacać bo z tej doboci władz elbląskich kto może to wyjeżdża ot i cała prawda o inteligencji Elblążan.

maria1263