UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta PIS nie musi kópywać teraz głosów bo już je kupił. 500+, 300+, 13 tka to nie było kópywanie głosów (naiwnego i pazernego elektoratu). Facet jesteś nieuk czy tak masz od urodzenia naiwny.
Szok
Ta PIS nie musi kópywać teraz głosów bo już je kupił. 500+, 300+, 13 tka to nie było kópywanie głosów (naiwnego i pazernego elektoratu). Facet jesteś nieuk czy tak masz od urodzenia naiwny.
Szok