UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta PIS nie musi kópywać teraz głosów bo już je kupił. 500+, 300+, 13 tka to nie było kópywanie głosów (naiwnego i pazernego elektoratu). Facet jesteś nieuk czy tak masz od urodzenia naiwny.

Szok

Anuluj