Wybrany wątek opinii
Ceny w górę jeszcze bardziej, więcej kasy dla nierobów, obietnice be pokrycia. Ale nie ma to jak w nierealny sposób kupić głosy za 500+ i emerytów za 13 emerytury...
Do moderacji
Odpowiedz
46
36
no nie ma pieniedzy to i wyborcow nie ma,
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Teraz to się dopiero zacznie wywalanie polskich pieniędzy do Izraela bez skrępowania.
Do moderacji
Odpowiedz
7
11
Kim ty jesteś człowieku że tak złośliwie marudzisz PIS nie musi kupować głosów ludzie wiedzą jaki Rząd był uczciwy jest i nadal będzie dzięki mądrym wspaniałym wyborcom
Do moderacji
Odpowiedz
6
5