Wybrany wątek opinii

Ceny w górę jeszcze bardziej, więcej kasy dla nierobów, obietnice be pokrycia. Ale nie ma to jak w nierealny sposób kupić głosy za 500+ i emerytów za 13 emerytury...
(2019.10.13)
no nie ma pieniedzy to i wyborcow nie ma,
rostowski (2019.10.14)
Teraz to się dopiero zacznie wywalanie polskich pieniędzy do Izraela bez skrępowania.
(2019.10.14)
Kim ty jesteś człowieku że tak złośliwie marudzisz PIS nie musi kupować głosów ludzie wiedzą jaki Rząd był uczciwy jest i nadal będzie dzięki mądrym wspaniałym wyborcom
Zg elblag (2019.10.14)
Powrót do komentarzy