A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Hahahaha ????
Lewactwo łeb podnosi !Większość jest jednak normalnych ludzi i damy temu odpór.Ręce precz od naszej wiary!
A ta instalacja to po niemcach, identyczną widzialem w Berlinie na paradze gajów,
"Piękni, mądrzy i odważni ludzie" - jak zawsze, na tym gostku można polegać. Zawsze jakaś beka. I on to mówi z przekonaniem. .. .a swoją drogą to dlaczego jak feministka to zawsze jakaś taka nieładna, nabita testosteronem, mało kobieca. .. ..
@RobertKoliński - Robercie, nie widziałem tam nikogo pięknego wśród tych dwudziestu protestujących.
Jakie's dwa miesiace wstecz glosno bylo o powolaniu komiji rzadowej na temat pedofili dot wszystkich group spolecznych nie tylko koloratek,a szczegolnie dot to mialo:politykow,artystow wszelkiej masci,pedagogow,celebrytow,sportowcow itd. ale cos cicho,czy to lobby jest Tak silne? moze cos przeoczylem? Garbusiarz cyklista
I znowu tęczowa kandydatka twarzą "oddolnej" inicjatywy. Tak to będzie wyglądać, gdy lewa strona wygra w niedzielę.
I bardzo dobrze. Ksiądz? Żeby zainkasował 3 tysiące?Bo po to tylko jest tam.
Kolejny nawiedzony....a w bociany przynoszące dzieci też...wierzysz????