A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Znamy takich co uchodza za wspanialych ludzi katolikow a pomagaja zniszczyc rodziny oddzielic rodzica od dziecka.swinstwo tfuuuu.sluchaja jednej strony tak jak im pasuje
To jest dno moralne.
Prawda niestety i to starsi ludzie.
"Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności. " Ludu Polan poowstań z kolan.
A ten towarzysz R.K przynosi tylko wstyd lewicy pogrąża ją jak nikt dotąd robi tyle złego sieje nienawiść pogardę krzyczy tolerancja a nienawidzi wszystkich i wszystko co nie jest po jego idei
kiedys byl program Sonda, bylo tam dwoch prowadzacych o odmiennych podejsciach do tematu, i oni tworzyli zdrową rownowage uzupelniajac sie wzajemnie a ten koltun to zamiast uzupelniac to dzieli
To uważasz, że dzieci prowokują księży do gwałtów?
taaa, komuna atakowała Kościół, twierdząc, że wiara w Boga jest naiwnością.
Współczesna postępowa neokomuna atakuje zdecydowanie bardziej brutalnie: " Kościół to zło, Kościół to zorganizowana grupa przestępcza, Kościół to (wg sekielskiego) siedlisko pedofilii. .. ..
@NAUKOWIEC 88 - bo tam jest JEDYNY słusznie występujący WSZĘDZIE Tadeusz Kawa. ..
No właśnie przecież sami w tym artykule mówią, że to sądy małe wyroki wydawały na tych molestujących, to może ktoś z tych obrońców praworządności się wypowie w tej sprawie, np Pan Kawa, dlaczego te sądy, takie wyroki wydawały.