Wybrany wątek opinii
Wara wam od kosciola. Nie proscie protestujący by was pochowano na cmentarzu. Pod drzewem lub byle gdzie bez księdza.
Do moderacji
Odpowiedz
27
33
I bardzo dobrze. Ksiądz? Żeby zainkasował 3 tysiące?Bo po to tylko jest tam.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1