Wybrany wątek opinii

Wara wam od kosciola. Nie proscie protestujący by was pochowano na cmentarzu. Pod drzewem lub byle gdzie bez księdza.
(2019.10.06)
I bardzo dobrze. Ksiądz? Żeby zainkasował 3 tysiące?Bo po to tylko jest tam.
tu67i6 (2019.10.07)
Powrót do komentarzy