95
06.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kupione małpki w cyrku sponsorowanym przez lewactwo Sorosowo-Rotschildowe:) zeby ci biedni ludzie jeszcze naprawde wierzyli w to co wykrzykuja, jeszcze ta frekfencja(20 osob moze bylo??) Oczywiste ze maja prawo demonstrowac, ale zastanawiajac sie to tak: policjcja, sady, wojsko- napewno sa wsrod nich pedofile dlatego pozostaje nam stanac przed nowym budynkiem sadu, ktory pieknie zaslonil widok emerytom i rencista z bloków obok i krzyczec : Hej, jurysci! pycha kroczy przed upadkiem, lubicie dzieci precz ze społeczenstwa!!!! ma to sens??? Ja nie chodze do kosciola dla ksiezy tylko dla Boga, wiec spłaszczanie tego do poziomu zły ksiadz= zły Kościół nie ma sensu. .. Natomiast te mimo ze nie sa mlode wiedza ze juz jeden pan z bródką a drugi z broda chcieli zlikwidowac kosciół katolicki, jak pokazuje historia z marnym skutkiem, mimo zamieniania kosciołów w składnice zboza. .. :) idzcie lepiej na hierbatkię i pączka
ASWymiata (2019.10.07)
@Ajmdw - zapraszam na paski prawdy do tvp dezinfo.
(2019.10.07)
I kto był na tym marszu? Z tego co widze to tylko stare komuchy :)
(2019.10.07)

info

7  
  6
Kler z Biskupami na czele to ZŁO, Kasa nie wiara.
BODZIO (2019.10.07)

info

5  
  5
Bardzo dobry wiec, powinno się mówić o tym głośno, dopóki pis rządzi będzie tak nadal bo mają ich poparcie. Księża zamiast brać przykład z papieża wołają co łaska minimum 300 i to ma być posługa hmmm
ania za pis ani za po (2019.10.07)

info

8  
  5
O Kościele najwięcej wypowiadają się ci którzy nic o nim nie wiedzą. Wartość tego typu działań jest zerowa.
Crosser (2019.10.07)

info

9  
  4
W POLSKIM kościele BOGA NIE MA. Zastępuje Go pycha księży i biskupów.
(2019.10.07)
Ludzie!!!!!Nie dajcie się nabrać na te bajdy. Pedofile to nie księża tylko agenci SB przebrani w sutanny. Czerwona zaraza nie śpi! Czy to nie czasem już początek tego co dzieje się na Ukrainie? Zdeklarowany wróg lewactwa
(2019.10.07)
@cb cvn vcn vcn vn vn b - Ja jestem z Elbląga i tam byłem ze znajomymi z Elbląga i przestań Kłamać
BezczelnyLewak (2019.10.07)
I Ciemnota. .. .
(2019.10.07)