UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lewactwo łeb podnosi !Większość jest jednak normalnych ludzi i damy temu odpór.Ręce precz od naszej wiary!
Zbyszek62
Lewactwo łeb podnosi !Większość jest jednak normalnych ludzi i damy temu odpór.Ręce precz od naszej wiary!
Zbyszek62