UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakie's dwa miesiace wstecz glosno bylo o powolaniu komiji rzadowej na temat pedofili dot wszystkich group spolecznych nie tylko koloratek,a szczegolnie dot to mialo:politykow,artystow wszelkiej masci,pedagogow,celebrytow,sportowcow itd. ale cos cicho,czy to lobby jest Tak silne? moze cos przeoczylem? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1