Wybrany wątek opinii
Brawo! W koncu Elbląg się budzi.
Do moderacji
Odpowiedz
61
72
Lewactwo łeb podnosi !Większość jest jednak normalnych ludzi i damy temu odpór.Ręce precz od naszej wiary!
Do moderacji
Odpowiedz
11
7