Wybrany wątek opinii

Brawo! W koncu Elbląg się budzi.
Dreghj (2019.10.06)
Lewactwo łeb podnosi !Większość jest jednak normalnych ludzi i damy temu odpór.Ręce precz od naszej wiary!
Zbyszek62 (2019.10.07)
Powrót do komentarzy