Wybrany wątek opinii
Fakty są faktami i tego nikt nie podwazy,przykro.Ksiądz z powołania to jak " bialy kruk",pokusy są na kazdym kroku i zły atakuje kazdego czlowieka,nawet ksiezy,nikt nie jest od tego wolny.Tylko wiara w żywego Boga przez Jezusa daje sile do zycia.Nie bądźmy sędziami,zostawmy to Bogu ,bo przyjdzie na kazdego czlowieka czas spotkania ze Stwórcą i kazdy odpowie za każde wypowiedziane nieużyteczne słowo,za każdą myśl którą wdrożył w życie,tu jestesmy przechodniami,na chwile,zaufaj dziś Bogu a na wieki będziesz życ
Do moderacji
Odpowiedz
39
23
@1357 - Stwórca już dawno odwrócił się od swego dzieła. Uznał je za chybione i pozostawił samemu sobie. Tak więc wołania do Stwórcy zostaną bez odpowiedzi.
Do moderacji
Odpowiedz
7
12
Hahahaha ????
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Kolejny nawiedzony....a w bociany przynoszące dzieci też...wierzysz????
Do moderacji
Odpowiedz
2
3