I bardzo dobrze. Ksiądz? Żeby zainkasował 3 tysiące?Bo po to tylko jest tam.tu67i6
I bardzo dobrze. Ksiądz? Żeby zainkasował 3 tysiące?Bo po to tylko jest tam.