UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie's dwa miesiace wstecz glosno bylo o powolaniu komiji rzadowej na temat pedofili dot wszystkich group spolecznych nie tylko koloratek,a szczegolnie dot to mialo:politykow,artystow wszelkiej masci,pedagogow,celebrytow,sportowcow itd. ale cos cicho,czy to lobby jest Tak silne? moze cos przeoczylem? Garbusiarz cyklista

Zbyszek 1

Anuluj