UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Piękni, mądrzy i odważni ludzie" - jak zawsze, na tym gostku można polegać. Zawsze jakaś beka. I on to mówi z przekonaniem. .. .a swoją drogą to dlaczego jak feministka to zawsze jakaś taka nieładna, nabita testosteronem, mało kobieca. .. ..

brumbrum

Anuluj