66
07.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Anon - @Onan - A ja idę pod prąd i zadaję je tu publicznie, żeby na przykład się nie powtarzały; i co zrobisz jak nic nie zrobisz?:)
RobertKoliński (2019.10.03)
Zapraszają na debatę? Ale, zaraz piszą, że "bez udziału publiczności". Czyli kandydaci będą zabiegać o wzajemne na siebie głosowanie bo wyborców mają w czterech literach. Kampania się kończy ale, żaden kandydat nie wyszedł do ludzi i zorganizował spotkanie z wyborcami bo o takowych nie słyszałem, nawet mało ulotek promujących. w Elblągu "stary układ " rządzi. Ta debata to mydlenie oczu. Pytania wyselekcjonowane przez Pana R. G. Jakie to śmiechu warte.
Obserwator wyborczy (2019.10.04)

info

8  
  2
" Gdyby wybory coś zmieniały, dawno by ich zakazano ! "
(2019.10.04)

info

3  
  1
wklepcie w gogle: " Białek: Świat jest własnością kilku korporacji. Podbiły również Polskę. Przejęto cały świat "
PanNikt (2019.10.04)

info

4  
  0
Przepraszam bardzo ale co mają tramwaje w Elblągu wspólnego z Sejmem i Senatem RP? Kogo my w końcu wybieramy: radnych i prezydenta miasta Elbląga czy parlamentarzystów całego kraju?
Ja też tu mieszkam (2019.10.04)
Z góry zakładam że żaden z kandydatów nie posiada merytorycznej wiedzy na temat funkcjonowania i organizacji państwa finansów i gospodarki. Będzie to spektakl pod tytułem koncert życzeń i wzajemnych pretensji.
(2019.10.04)

info

8  
  1
Załóżmy sytuację zupełnie niezależną od świata ziemskeigo, w której na Polskę zmierza meteoryt wielkości wystarczającej, aby zrównać tatry z poziomem wysoczyzny elbląskiej. W nieszczęściu na szczęście to ominie Bałtyk i nie zaleje Elbląga razem z krajami bliskimi. Ale jak zachowałby się nasz elektorat elbląski ? Czy opozycja nawet przemilczałaby temat w kwestii choćby przynajmniej deklaracji ? Bo mimo ewakuacji, spory krater wraz z chmurą pyłu jak po wybuchu wulkanu, wstrząsem rozwalającym największe schrony trochę by narobił szkód. Dosięgnęłoby szczególnie rejony poza wybrzeżem. To wszystko wydarzyłoby się w kolejnej kadencji, ale jedynym ratunkiem byłoby wystrzelenie rakiety i usunąć z trajektorii ten kamulec zanim dotrze do ziemi polskiej. Kraje z najbardziej rozwiniętymi agencjami kosmicznymi nie zgadzają się wesprzeć, ze względu, że wtedy odłamki wlecą gdzie indziej i to zwielokrotni obszar zagrożenia, a Polska nie posiadająca kosmodromu nie gwarantuje żadnej pomocy. Więcej rakiet z Polski mogłoby uchronić Europe. Polacy mają lotniska dla paru osób, nie ma jednego lądowiska i miejsca startowego statków orbitalnych dla 40 miliona. Czy w związku z tym kandydaci do najwyższej polskiej izby zarządzania narodem podjęliby jakieś działania czy zostawiliby to za następne 4 lata.
pytanko (2019.10.04)

info

1  
  2
Jest tylko jeden słuszny wybór 13 października i jest to KONFEDERACJA. Każdy myślący, rozsądny i nieprzecietny człowiek to wie. Niestety większość z Was czerpie wiedzę polityczną wyłącznie z reżimowych mediów i robią Wam z mozgami co tylko chcą bo nie wierzę że ludzie zdają sobie sprawę jak są okradani. Bardzo Was proszę o przemyślane głosowanie i długofalowe myślenie bo trzeba zatrzymać tą maszynę ciagnaca Nas w przepaść od kilkudziesięciu lat. Pozdrawiam wolnosciowcow
Typ32 (2019.10.04)

info

3  
  8
@Ja też tu mieszkam - A jednak mają - o np. środkach idących tylko do metropolii (to z tych pieniędzy Olsztyn wybudował swoją sieć tramwajową i zakupił piękny, nowoczesny tabor) zadecydował sejm (PO-PiS konkretnie, który postanowił pchać pieniądze tylko do największych miast, z których miało - w myśl neoliberalnych, poronionych i skompromitowanych teorii - "skapywać" całej reszcie). My chcemy to zmienić, żeby na rozwoju kraju i członkostwie w UE nie korzystali tylko najbogatsi, ale cały kraj. To jest m. in. zadanie dla przyszłych posłów Ziemi Elbląskiej (którym nie wiem dlaczego teraz podpowiadam, bo przecież większość z tych kandydatów nie ma o tym bladego pojęcia).
RobertKoliński (2019.10.04)
Zapraszamy na wyborczą debatę, Debata odbędzie się w hotelu Elbląg bez udziału publiczności. O takim cyrku jeszcze nie słyszalem.
(2019.10.04)

info

8  
  0