UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ja też tu mieszkam - A jednak mają - o np. środkach idących tylko do metropolii (to z tych pieniędzy Olsztyn wybudował swoją sieć tramwajową i zakupił piękny, nowoczesny tabor) zadecydował sejm (PO-PiS konkretnie, który postanowił pchać pieniądze tylko do największych miast, z których miało - w myśl neoliberalnych, poronionych i skompromitowanych teorii - "skapywać" całej reszcie). My chcemy to zmienić, żeby na rozwoju kraju i członkostwie w UE nie korzystali tylko najbogatsi, ale cały kraj. To jest m. in. zadanie dla przyszłych posłów Ziemi Elbląskiej (którym nie wiem dlaczego teraz podpowiadam, bo przecież większość z tych kandydatów nie ma o tym bladego pojęcia).

RobertKoliński