66
07.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PortEl zaprasza do obejrzenia debaty w TV. Warto przeczytać choćby tytuł zanim napisze się komentarz o cyrku.
(2019.10.05)

info

4  
  0
Towarzysz wesoly i prymitywny. Uwaga nie glosowac na tego goscia.
1234 (2019.10.05)
Niech Polacy glosuja na lewice. PO bedzie mialo mniej glosow i ok.
1234 (2019.10.05)
Zal ze nie masz. Bardzo niskie.
unty (2019.10.05)
Ty tez nr 1
1234 (2019.10.05)
Takie jesienne grzyby Inaczej gaski
1234 (2019.10.05)
Blablablablabla tyle co sobie pogadamy nasze.hehe
Jpk (2019.10.05)

info

1  
  0
A pojawia sie ciagle jakis Zieolnka a kto to jest? Bo znam raczej wszystkich i o tym ksndydacie nic nie wiem? Czy dokonal czegos w samorzadzie? Ze od razu pcha się do sejmu? Nie rozumiem bezczelnosci takich ludzi? I skąd on jest???daje jakies dziwne artykuły o lewicy? Kto to za pan?
(2019.10.06)
Bo tupeciarzy nie brakuje, mam wrazenie ze u niektorych jedyny dorobek to pierd. .. .na fb, fotki, brawa klapu klapu, spotkanka i łapki w górę, jakos nie mozna wyczytac jaką prowadzili działalność na rzecz społeczności w Elblągu?? Np w PO to chociaz gość przetańcowal, a resztę to co predysponuje aby startować na posła? Choc najbardziej zenują ci co takich wybierają ! Dziwne te nasze spoleczenstwo, stawiac krzyżyk kandydatowi bez doświadczeń osiągnięć, bzdura i nic dziwnego ze miasto ginie w oczach
(2019.10.06)

info

1  
  0
Nic tak nie buduje potencjalu tego miasta jak elbląscy kadrowicze z kapelusza, moze kandydaci powinni wzuac udzial w tescie wiedzy o Elblągu? To bylaby klapa murowana
(2019.10.07)

info

2  
  0