UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest tylko jeden słuszny wybór 13 października i jest to KONFEDERACJA. Każdy myślący, rozsądny i nieprzecietny człowiek to wie. Niestety większość z Was czerpie wiedzę polityczną wyłącznie z reżimowych mediów i robią Wam z mozgami co tylko chcą bo nie wierzę że ludzie zdają sobie sprawę jak są okradani. Bardzo Was proszę o przemyślane głosowanie i długofalowe myślenie bo trzeba zatrzymać tą maszynę ciagnaca Nas w przepaść od kilkudziesięciu lat. Pozdrawiam wolnosciowcow

Typ32

Anuluj