UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapraszają na debatę? Ale, zaraz piszą, że "bez udziału publiczności". Czyli kandydaci będą zabiegać o wzajemne na siebie głosowanie bo wyborców mają w czterech literach. Kampania się kończy ale, żaden kandydat nie wyszedł do ludzi i zorganizował spotkanie z wyborcami bo o takowych nie słyszałem, nawet mało ulotek promujących. w Elblągu "stary układ " rządzi. Ta debata to mydlenie oczu. Pytania wyselekcjonowane przez Pana R. G. Jakie to śmiechu warte.
Obserwator wyborczy