UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepraszam bardzo ale co mają tramwaje w Elblągu wspólnego z Sejmem i Senatem RP? Kogo my w końcu wybieramy: radnych i prezydenta miasta Elbląga czy parlamentarzystów całego kraju?

Ja też tu mieszkam

Anuluj