UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam bardzo ale co mają tramwaje w Elblągu wspólnego z Sejmem i Senatem RP? Kogo my w końcu wybieramy: radnych i prezydenta miasta Elbląga czy parlamentarzystów całego kraju?
Ja też tu mieszkam
Przepraszam bardzo ale co mają tramwaje w Elblągu wspólnego z Sejmem i Senatem RP? Kogo my w końcu wybieramy: radnych i prezydenta miasta Elbląga czy parlamentarzystów całego kraju?
Ja też tu mieszkam