UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anon - @Onan - A ja idę pod prąd i zadaję je tu publicznie, żeby na przykład się nie powtarzały; i co zrobisz jak nic nie zrobisz?:)
RobertKoliński
@Anon - @Onan - A ja idę pod prąd i zadaję je tu publicznie, żeby na przykład się nie powtarzały; i co zrobisz jak nic nie zrobisz?:)
RobertKoliński