UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anon - @Onan - A ja idę pod prąd i zadaję je tu publicznie, żeby na przykład się nie powtarzały; i co zrobisz jak nic nie zrobisz?:)

RobertKoliński

Anuluj