UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zapraszają na debatę? Ale, zaraz piszą, że "bez udziału publiczności". Czyli kandydaci będą zabiegać o wzajemne na siebie głosowanie bo wyborców mają w czterech literach. Kampania się kończy ale, żaden kandydat nie wyszedł do ludzi i zorganizował spotkanie z wyborcami bo o takowych nie słyszałem, nawet mało ulotek promujących. w Elblągu "stary układ " rządzi. Ta debata to mydlenie oczu. Pytania wyselekcjonowane przez Pana R. G. Jakie to śmiechu warte.
Obserwator wyborczy