UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapraszamy na wyborczą debatę, Debata odbędzie się w hotelu Elbląg bez udziału publiczności. O takim cyrku jeszcze nie słyszalem.


Anuluj