A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
kolejni emeryci policyjni pchaja sie do polityki, natyrali się chlopcy na stanowiskach komrmdantów i teraz do polityki idą, tu odpoczną sobie
"Akcja, na rozkaz Ministra Spraw Wewnętrznych gen. Czesława Kiszczaka, rozpoczęła się 15 listopada 1985.Rano w szkołach, uczelniach, zakładach pracy na terenie całej Polski pojawili się funkcjonariusze MO i zatrzymywali lub aresztowali osoby podejrzane o homoseksualizm lub kontakty ze środowiskiem osób homoseksualnych. Łapanki urządzano też w miejscach spotkań osób homoseksualnych. Aresztowanym zakładano teczki o nazwie „Karta homoseksualisty”, zdejmowano odciski palców, a niektórych nakłaniano do podpisywania oświadczeń:
"Niniejszym oświadczam, że ja [imię i nazwisko] jestem homoseksualistą od urodzenia. Miałem w życiu wielu partnerów, wszystkich pełnoletnich. Nie jestem zainteresowany osobami nieletnimi. "
Poza założeniem „Karty homoseksualisty” i zebraniem odcisków palców zatrzymani byli zmuszani szantażem do donosów na innych homoseksualistów, a także do opisu uprawianych technik stosunków seksualnych.
Akcja prowadzona była do 1987,choć kartoteki „Hiacynta” uzupełniano jeszcze co najmniej do 1988; w wyniku akcji zgromadzono ok. 10–12 tysięcy akt osobowych, które dziś tworzą tzw. różowe teczki. "
Miło mi i wzajemnie.
A widzisz,ten roztropek ma racje.
o i jest raki co jak byl policjsntem komrndantem to łapał ludzi z marychą, poszedł.na emeryturę działa na rzecz legalizacji.marichuany, no ludzie k..., kiedy ten czlowiek jest sobą?
.
Elbląg wolny od pisiu - gonić wilka do lasu
Panie Zielonka przypomnij sobie jak "koledzy" z Elbląga pojechali do Ciebie do Olsztyna po dodatek służbowy a ty chowałeś się po pokojach i udawłeś że Cię nie ma, a teraz chcesz nasze głosy. Trochę honoru Panie Pułkowniku.
chyba ciebie to nie gorszy, jest to tak samo chore w obu wydaniach i zadna statystyka wyssana z d tego nie zmieni
bo ja będę wam slyżył wiernie jak pies, czerwonym, czarnym, zielonym, wszystkim kto chce aby tylko mi do michy żarcia nakładli i będę ich, jestem przeciw marichuanie, a teraz jest za legaluzacją, no ku...żygać się chce jak się na to patrzy
@RobertKoliński - Chyba byłeś nawalony że tak ci się troiło w oczach. .. ..