UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

bo ja będę wam slyżył wiernie jak pies, czerwonym, czarnym, zielonym, wszystkim kto chce aby tylko mi do michy żarcia nakładli i będę ich, jestem przeciw marichuanie, a teraz jest za legaluzacją, no ku...żygać się chce jak się na to patrzy

Chcesz