UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Zielonka przypomnij sobie jak "koledzy" z Elbląga pojechali do Ciebie do Olsztyna po dodatek służbowy a ty chowałeś się po pokojach i udawłeś że Cię nie ma, a teraz chcesz nasze głosy. Trochę honoru Panie Pułkowniku.
Emeryt P.