UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Zielonka przypomnij sobie jak "koledzy" z Elbląga pojechali do Ciebie do Olsztyna po dodatek służbowy a ty chowałeś się po pokojach i udawłeś że Cię nie ma, a teraz chcesz nasze głosy. Trochę honoru Panie Pułkowniku.

Emeryt P.

Anuluj