UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kolejni emeryci policyjni pchaja sie do polityki, natyrali się chlopcy na stanowiskach komrmdantów i teraz do polityki idą, tu odpoczną sobie
precz z komuną
kolejni emeryci policyjni pchaja sie do polityki, natyrali się chlopcy na stanowiskach komrmdantów i teraz do polityki idą, tu odpoczną sobie
precz z komuną