UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kolejni emeryci policyjni pchaja sie do polityki, natyrali się chlopcy na stanowiskach komrmdantów i teraz do polityki idą, tu odpoczną sobie

precz z komuną

Anuluj