A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dawaj lewica!
Świetna sprawa, oby tak dalej Lewicowcy
To głosuj na Konfederację.
pomimo komentarzy, było wiele osób popierających Lewicę
Najpierw sam zacznij pracować a później wypowiadaj się o ludziach pracy
Wiem, że nie upadła, a to co nie zapłaciła ta firma pensji tym ludziom? To co Lewica nałoży taką karę, że wtedy wszystkie sklepy tej firmy upadną i wszyscy ludzie trafią na bruk?
Hańba komuchy won z Elbląga , Biedroń zabieraj swoją d...pe i wypad zwyrodnialcy
@won z Elblaga - Chyba jesteś wykastrowany, dlatego taki zniesmaczony. ..
Precz z ledwicą!
@won z Elblaga - Może jesteś obojnakiem. .. masz oba drugorzędne i pierwszo- rzędne narządy płciowe ?
@PiSland