182
28.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dawaj lewica!
zwyciężca (2019.09.28)

info

8  
  12
Świetna sprawa, oby tak dalej Lewicowcy
(2019.09.28)

info

9  
  14
To głosuj na Konfederację.
(2019.09.28)
pomimo komentarzy, było wiele osób popierających Lewicę
anonimowy (2019.09.28)

info

8  
  8
Najpierw sam zacznij pracować a później wypowiadaj się o ludziach pracy
(2019.09.28)
Wiem, że nie upadła, a to co nie zapłaciła ta firma pensji tym ludziom? To co Lewica nałoży taką karę, że wtedy wszystkie sklepy tej firmy upadną i wszyscy ludzie trafią na bruk?
Zen (2019.09.28)
Hańba komuchy won z Elbląga , Biedroń zabieraj swoją d...pe i wypad zwyrodnialcy
Zawada (2019.09.28)

info

17  
  10
@won z Elblaga - Chyba jesteś wykastrowany, dlatego taki zniesmaczony. ..
(2019.09.28)
Precz z ledwicą!
(2019.09.28)

info

17  
  9
@won z Elblaga - Może jesteś obojnakiem. .. masz oba drugorzędne i pierwszo- rzędne narządy płciowe ? @PiSland
(2019.09.28)