A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie widzę nikogo z tych towarzyszy że stanikiem na głowie.Patrzę i patrzę czy Biedroń się w kakale nie babrze.Nie daję za wygraną ,podchodzę i patrzę z bliska.Czy Czarzastemu i Zandbergowi coś nie wystaje z pyszczka.
@Krzysiekk - A liczysz się z konsekwencjami? Twoje dzieci i wnuki będą cię przeklinać do końca życia.
@partia! - a jakaś partia ma w programie penetrację jelita grubego kobiet ? albo macanie sie dzieci w szkole ? odpowiadam : NIE MA za to Lewica ma w programie penetrację jelita grubego chłopa i macanie się dzieci w szkole, masturbację i takie tam różne podejrzewam że ktoś będzie musiał być oddelegowany żeby te dzieci nauczyć pokazać Ciekawe kto jak myslicie ? tak tak zbanowali mój komentarz bo był obrzydliwy bo lewica jest obrzydliwa, brzydzę sie wami zbokolami, powinniście wszyscy siedzieć w Starych Kijekutach, i wolę PiS i koalicję z Konfederacją !!!!
tak z doswiadczenia; kurduple najgłośniej ujadają; czerwone szczególnie. .. ..
Pisowscy leżą krzyżem w kosciele, tolerują pedofilie w kosciele i tryskają nienawiścią w komentarzach, naprawdę prawdziwi katolicy i Biedroniowi zarzucają bycie gejem! To chyba lepsze niz pedofilia w kosciele i skrzywdzone przez nich dzieci
To co robi Biedroń i pedofile.Dla mnie to jedno i to samo Zboczenie.
Jak w ciąż stoją z nimi w jednym szeregu towarzysze KOMUNIŚCI (dawni PZPRowcy), to ja na LEWICĘ nigdy nie zagłosuję.
Hańba komuchy, precz z Elbląga. tylko te krzykacze zapomnieli kto odbudował to miasto kto d ał im mieszkania a teraz ich dzieci bardzo często szukają chleba za granica bo zlikwidowano praktycznie wszystkie zakłady i spółdzielczość
raz sierpem raz młotem zboczoną hołotę 007 !!!
Podobają mi się pobożni pisiory, pałają miloscią do bliźniego, co za zaklamana i obleśna nacja