Wybrany wątek opinii
o i jest raki co jak byl policjsntem komrndantem to łapał ludzi z marychą, poszedł.na emeryturę działa na rzecz legalizacji.marichuany, no ludzie k..., kiedy ten czlowiek jest sobą?
.
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
@stop hipokrytom - bo mundur to nie misja ani służba; to stan umysłu. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
1