Wybrany wątek opinii

o i jest raki co jak byl policjsntem komrndantem to łapał ludzi z marychą, poszedł.na emeryturę działa na rzecz legalizacji.marichuany, no ludzie k..., kiedy ten czlowiek jest sobą? .
stop hipokrytom (2019.09.28)
@stop hipokrytom - bo mundur to nie misja ani służba; to stan umysłu. .. ..
ratusz78 (2019.09.28)
Powrót do komentarzy