UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
o i jest raki co jak byl policjsntem komrndantem to łapał ludzi z marychą, poszedł.na emeryturę działa na rzecz legalizacji.marichuany, no ludzie k..., kiedy ten czlowiek jest sobą? .
stop hipokrytom
o i jest raki co jak byl policjsntem komrndantem to łapał ludzi z marychą, poszedł.na emeryturę działa na rzecz legalizacji.marichuany, no ludzie k..., kiedy ten czlowiek jest sobą? .
stop hipokrytom