UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

o i jest raki co jak byl policjsntem komrndantem to łapał ludzi z marychą, poszedł.na emeryturę działa na rzecz legalizacji.marichuany, no ludzie k..., kiedy ten czlowiek jest sobą? .

stop hipokrytom

Anuluj