UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo ja będę wam slyżył wiernie jak pies, czerwonym, czarnym, zielonym, wszystkim kto chce aby tylko mi do michy żarcia nakładli i będę ich, jestem przeciw marichuanie, a teraz jest za legaluzacją, no ku...żygać się chce jak się na to patrzy

Chcesz

Anuluj