Wybrany wątek opinii
Do kogo oni mówili ciekawe ile osób było z drugiej strony?
Do moderacji
Odpowiedz
61
7
Była garstka czerwonych frustratów i ich potomków
Do moderacji
Odpowiedz
35
8
Na spotkaniu było ok. 150-200 osób, lekko licząc - to całkiem spora grupa mieszkańców Elbląga, jak na wydarzenie społeczno-polityczne:)
Do moderacji
Odpowiedz
5
33
50
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
Trzeba było być
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@RobertKoliński - Chyba byłeś nawalony że tak ci się troiło w oczach. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
12
3