A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
007 lewactwo sie loguje i daje minusy hahaha ale bieda umysłowa skoro i tak wiadomo że zboczeńcy to zboczeńcy, i komuchy to komuchy, nawet możecie dać po 1000 minusów i co z tego ? przecież i tak wami gardzimy
wrócił 007 mistrz wypowiedzi ! cudnie się to czyta hahahahaha piękne i prawdziwe ! godne i sprawiedliwe !
W Elblagu na szczescie pis nie ma juz szans zadnych, 1 mieli szanse i ich pogonili, PSL tez przegra, zostanie tu PO choc tez przespali 4 lata w sejmie i brali kasę za nic, a Lewica wejdzie więc pisiorki koniec wulgaryzmów, do łóżeczek a rano do kościółka i do spowiedzi a po spowiedzi od nowa wulgaryzmy itd.
@stop hipokrytom - bo mundur to nie misja ani służba; to stan umysłu. .. ..
@007 - bo mundur to nie misja ani służba; to stan umysłu. .. ..
@007 - zdecydowanie. .. ..
Przegracie te wybory. Znowu wyladujecie na smietniku polityki. tam tez jest wasze miejsce. Lewica objela nierzady w 1945 roku i tobyl i dla polski i dla elblaga fatany, najgorszy okres. Bedziemy was likwidowac
Ale te pary hetero tym się nie chwalą na marszach
@ratusz78 - towarzysz generał Kiszczak i Jaruzelski w grobach się przewracają ! może i komuchy ale twardogłowe tradycyjne oj tak tak, pogonili by zboczoną hołotę i wydalili by ich z partii za lewicowe odchylenia w ciemności gdzie nie dochodzi światło tylko wydobywa się płacz i zgrzytanie zębów. .. ..
Mańkut przeproś, że w rsmach PZPR łapaleś z Kiszczakiem homoseksualistów w latach 80 ubirgłego wieku, jakby Biedroń wtedy był aktywny seksualnie to też byscie go złapali i szanyażem zmusili do sypania kolegów?