UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hańba komuchy, precz z Elbląga. tylko te krzykacze zapomnieli kto odbudował to miasto kto d ał im mieszkania a teraz ich dzieci bardzo często szukają chleba za granica bo zlikwidowano praktycznie wszystkie zakłady i spółdzielczość
elbl36