Wybrany wątek opinii

Hańba komuchy, precz z Elbląga. tylko te krzykacze zapomnieli kto odbudował to miasto kto d ał im mieszkania a teraz ich dzieci bardzo często szukają chleba za granica bo zlikwidowano praktycznie wszystkie zakłady i spółdzielczość
elbl36 (2019.09.28)
A ty zapomniałeś ilu komuchy zabiły po wojnie ? Za to mam być im wdzięczny ? Won z Polski do ruskich komuchy
Zawada (2019.09.29)
Powrót do komentarzy