UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pisowscy leżą krzyżem w kosciele, tolerują pedofilie w kosciele i tryskają nienawiścią w komentarzach, naprawdę prawdziwi katolicy i Biedroniowi zarzucają bycie gejem! To chyba lepsze niz pedofilia w kosciele i skrzywdzone przez nich dzieci