UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie widzę nikogo z tych towarzyszy że stanikiem na głowie.Patrzę i patrzę czy Biedroń się w kakale nie babrze.Nie daję za wygraną ,podchodzę i patrzę z bliska.Czy Czarzastemu i Zandbergowi coś nie wystaje z pyszczka.


Anuluj