Wybrany wątek opinii

Podobają mi się pobożni pisiory, pałają miloscią do bliźniego, co za zaklamana i obleśna nacja
(2019.09.28)
Tego to jeszcze nie było!! Jedni są homo inni hetero a tobie podobają się pobożne pisiory.... Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy. Tylko jakie ty hasło sobie napiszesz na marszu równości...
(2019.09.30)
zjedz snikersa
(2019.09.30)
Powrót do komentarzy