Wybrany wątek opinii
Podobają mi się pobożni pisiory, pałają miloscią do bliźniego, co za zaklamana i obleśna nacja
Do moderacji
Odpowiedz
8
16
Tego to jeszcze nie było!! Jedni są homo inni hetero a tobie podobają się pobożne pisiory.... Myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy. Tylko jakie ty hasło sobie napiszesz na marszu równości...
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
zjedz snikersa
Do moderacji
Odpowiedz
0
0