UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie widzę nikogo z tych towarzyszy że stanikiem na głowie.Patrzę i patrzę czy Biedroń się w kakale nie babrze.Nie daję za wygraną ,podchodzę i patrzę z bliska.Czy Czarzastemu i Zandbergowi coś nie wystaje z pyszczka.