UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisowscy leżą krzyżem w kosciele, tolerują pedofilie w kosciele i tryskają nienawiścią w komentarzach, naprawdę prawdziwi katolicy i Biedroniowi zarzucają bycie gejem! To chyba lepsze niz pedofilia w kosciele i skrzywdzone przez nich dzieci


Anuluj