A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a pisiory poszły z poczucia obowiązku - :) ale dzielenia siana między swoimi - jakim to zabitym dechą trzeba być żeby tak w ogóle myśleć - Ojczyznę dojną racz nam zwrócić Jaro
Ale cyrk!Na Nowogrodzkiej konwent lepiej odegrajcie a nie w Elblągu!Całe te rządy prawicy wepchneło nasze byłe województwo w łapy Olsztyna i widać kto nas doi na dotacjach oraz inwestycjach.Po wyborach i tak nic nie powstanie...Już dawno byscie kopali.
A jednak, przekop i owszem a reszta. .. .. za pieniądze miasta czyli moje. Chcą, aby takie porty jak Elbląg mogły ubiegać sie o dofinansowanie z UE, której tak nie lubią. Mogą chcieć tylko, bo UE pokaże im środkowy palec.
Śmieszne plany!Ha, ha. Tylko piSSowscy idioci będą płynąć na wycieczki do Elblągowa.
Ale ty durny.
PÌS 4 lata ale doprowadzi sprawę do końca jak nie będziecie przeszkadzać i donosić do bruxeli i moskwy tak jak to robiliście 8 lat albo więcej,więc zamknijcie japy.....
Co ty za głupoty opowiadasz wejdą takie wycieczkowce wielkości białej floty bez problemu. Elwinga popłynie, bo ma klasę na Zalew tylko, ale małe promu czy wycieczkowce tu dotrą bez problemu, niedawno taki pływał z Niemiec, a łodzie motorowe, katamarany morskie takie co rafael Nadal zamówił w Gdańsku to bez problemu tu wejdą. Tak widziałem, plac na węgiel to jest przed portem akurat między mostem zwodzonym a kolejowym, a port jest za mostem kolejowym. Kiedyś pływały tu wycieczkowce i wodoloty, mogłyby powrócić jakieś rejsy na Hel, do Trójmiasta czy np do Estonii lub na Bornholm. Tor wystarczy i jego szerokość.
Przecież port już korzystał z dotacji z UE na pętle żuławską też. A poza tym to kraje członkowskie dostają pieniądze z UE na inwestycje i same decydują u siebie na co wydają pieniądze, na jakie projekty. W UE zatwierdzane są Tylko działania i podziały środków pomiędzy fundusze np EFS czy EFRR.
Pisowcy to ok 6 mln ludzi czyli dużo osób będzie płynąć do tego pewnie ich dzieci i wnuki to zrobi się grubo ponad 10 milionów
Prezydent Wróblewski zawsze był za przekopem Mierzei Wiślanej. Słyszałem dość długą Jego wypowiedź w tej sprawie. Miasto portowe, jeśli jest to możliwe powinno mieć dostęp do morza. Nie znam żadnego miasta, aby zaszkodziło to jego rozwojowi a wręcz przeciwnie. Należy pamiętać, że jeżeli nie ma od razu efektu, to zawsze taka inwestycja otwiera możliwości. A te nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się pojawić. Ważne, aby być gotowym. Co do Senatora Wcisły co 20 lat zajmuje się tematami " wodnymi ", to pokazuje, jak bardzo jest NIESKUTECZNY. I jakie wprowadza zamieszanie w sprawach jasnych i oczywistych. Żenujące jest to, że w życiu społecznym i gospodarczym jest tyle innych tematów a On nie wiele z nich poruszał. Odwoływanie się podczas kampanii wyborczej do tego, że jest jedynym Senatorem z Elbląga. Oznacza, ' że chwyta się ostatniej belki ". .na wodzie ?? Gra na lokalnym patriotyzmie. Aby móc pozostać w Senacie. Słabe to i w moim odczuciu. .. ŻENUJĄCE.