Wybrany wątek opinii
Widziałeś ten port ??? Jakaś keja dla statków itp. To plac na węgiel. Żadnej wycieczkowce Ci tu nie wejdą to jedyne co mamy to wąski tor żeglugowy. A i bez przekopu Elwinga popłynie z E-g do Gdańska. Wiec można.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
Co ty za głupoty opowiadasz wejdą takie wycieczkowce wielkości białej floty bez problemu. Elwinga popłynie, bo ma klasę na Zalew tylko, ale małe promu czy wycieczkowce tu dotrą bez problemu, niedawno taki pływał z Niemiec, a łodzie motorowe, katamarany morskie takie co rafael Nadal zamówił w Gdańsku to bez problemu tu wejdą. Tak widziałem, plac na węgiel to jest przed portem akurat między mostem zwodzonym a kolejowym, a port jest za mostem kolejowym. Kiedyś pływały tu wycieczkowce i wodoloty, mogłyby powrócić jakieś rejsy na Hel, do Trójmiasta czy np do Estonii lub na Bornholm. Tor wystarczy i jego szerokość.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3