UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent Wróblewski zawsze był za przekopem Mierzei Wiślanej. Słyszałem dość długą Jego wypowiedź w tej sprawie. Miasto portowe, jeśli jest to możliwe powinno mieć dostęp do morza. Nie znam żadnego miasta, aby zaszkodziło to jego rozwojowi a wręcz przeciwnie. Należy pamiętać, że jeżeli nie ma od razu efektu, to zawsze taka inwestycja otwiera możliwości. A te nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się pojawić. Ważne, aby być gotowym. Co do Senatora Wcisły co 20 lat zajmuje się tematami " wodnymi ", to pokazuje, jak bardzo jest NIESKUTECZNY. I jakie wprowadza zamieszanie w sprawach jasnych i oczywistych. Żenujące jest to, że w życiu społecznym i gospodarczym jest tyle innych tematów a On nie wiele z nich poruszał. Odwoływanie się podczas kampanii wyborczej do tego, że jest jedynym Senatorem z Elbląga. Oznacza, ' że chwyta się ostatniej belki ". .na wodzie ?? Gra na lokalnym patriotyzmie. Aby móc pozostać w Senacie. Słabe to i w moim odczuciu. .. ŻENUJĄCE.
pampi-ZAWADA